Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

glosno w kabinie


bodzio-bielawa

Rekomendowane odpowiedzi

czy ten hałas pojawia się tylko przy danej prędkości i później zanika przy wyższych, a potem znowu się pojawia?

jeśli tak to na pewno łożyska kół

przednie można sprawdzić czy wyją

podnosisz samochód z jednej strony podkładasz pod koło przednie które stoi na ziemi klocek, zapalasz auto wbijasz 5 bieg jeśli hałasuje to do wymiany łożysko piasty koła które jest podniesione

 

tylne też można podnieść i zakręcić kołem też będzie słychać

 

koszt takich łożysk to 29 zł na przód i 27 na tył(ceny aktualne)

 

oczywiście na allegro

użytkownik

Kondzikt

kupiłem u niego cały komplet 2 lata temu i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chalas jesli to tak mozna nazwac robi sie tak jak pisalem od 70 km po mojemu do 100 to on powinien plynac i slychac powinno byc tylko szum powietrza za szyba powiedzcie czy uklad wydechowy moze byc tego przyczyna bo jak tego nie usune to go sprzedam a moze tak przy tym typie pracuja a ja sie czepiam nie mam nikogo ze znajomych zeby sie przejachac i porownac meganki w sumie jeste naraziw ja rozczarowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal twierdzę że to łożyska kół ,łożysko sprzęgła o które zapytuje mój przedmówca sprawdza się na postoju!!! jeżeli puścisz sprzęgło i słyszysz szum to jest walnięte łożysko oporowe sprzegła.

no chyba że ma nasz bodzio roz....je aną skrzynię (rzadkość, ewenement) powtórzę się Bodzio z bielawy sprawdź że łożyska kół wg opisu wyżej a nie pożałujesz...

a zresztą tu zadajesz pytanie otrzymujesz odpowiedzi a nie stosujesz się do porad tylko nadal gdybasz to po co pytasz? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt takich łożysk to 29 zł na przód i 27 na tył(ceny aktualne)

 

oczywiście na allegro

użytkownik

Kondzikt

kupiłem u niego cały komplet 2 lata temu i jestem zadowolony

Nie ma takiego użytkowanika na allego jest Kondzik, ale ma konto zawieszone, ma same negatywy i jeden pozytwy (może od Ciebie ?). Takich cen (29 zł) też na allegro nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest skok glosnosci? czy po prostu narasta od samego poczatku? czesta usterka w pierwszych megankach byl pekajacy kolektor. spawanie jest krotkotrwalym rozwiazaniem.

Zgadzam się . A po odkręceniu blachy maskującej kolektor warto także sprawdzić mocowanie wydechu do kolektora. Jest to połączenie bez uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmmmmm

kondzik_t no jakoś widnieje i ma wystawione aukcje

akurat teraz nie ma w ofercie łożysk ale warto sprawdzać

a panie sebczaj nikt nie będzie na allegro specjalnie na pana czekał z aukcjami wystarczy śledzić jeżeli komuś zależy a co do komentarzy to ten ma ponad 200 i 1 negqatyw (chyba od Ciebie)

 

a tu odpowiedź na mojego maila w sprawie łożysk

"witam,

 

tak, nadal posiadam w sprzedazy lozyska w tych samych cench, rozszerzam game lozysk i zapomnialem przedluzyc aukcje ktore sie juz skonczyly,

 

prosze podac numer nadwozia i pojemnosc silnika a napewno ponownie wystawie aukcje z tymi lozyskami

 

Pamietam Pani ostani zakup na moich aukcjach, a dla stalych klientow ustalam 5% rabatu przy nastepnych zamowieniach,

 

pozdrawiam,

konrad tabor,

 

---- Wiadomość Oryginalna ----

 

Do: [email protected]

Data: 16 stycznia 2007 23:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!